Menu
КОШНИЧКА

Брош 2463


YHB079a
YHB079a
. -20 %
YHB079a
YHB079a
Брош 2463
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Perla
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
Брош 2463 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2463 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Perla, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490.00den
1,990.00den
1004 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271