Menu
КОШНИЧКА

Alka MEN1598


MEN1598
MEN1598
-20 % Нема на залиха
MEN1598
MEN1598
Alka MEN1598
Податоци за Алки
Боја на АлкиСребрена/Црна
Должина на Алка23 Sm
Материјал на АлкаНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ПолМашки
Попуст на Алка 20%-Попуст
Alka MEN1598 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1598 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Сребрена/Црна, Материјал на Алка:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, Должина на Алка:23 Sm, Пол:Машки Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,790.00den
1,432.00den
20 прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271