Menu
КОШНИЧКА

Алка Sna1596

Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
-20 %
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596Алки
Алка Sna1596
Податоци за Алки
Боја на Алки Сребрена
Должина на Алка 18 + 5 = 23 мм
Материјал на Алка ЧЕЛИК
Пол Машки
Попуст на Алка Попуст -20%
Алка Sna1596 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Попуст на Алка:Попуст -20%, Боја на Алки:Сребрена, Материјал на Алка:ЧЕЛИК, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,290.00ден
1,032.00ден
Извести ме за попуст
2397 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336