Menu
КОШНИЧКА

Алка Jan1602

Jan1602
Jan1602
-20 %
Jan1602
Jan1602
Алка Jan1602
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаКОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 20%-Попуст
Алка Jan1602 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2376 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:КОЖА, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,790den
1,432den
1 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336