Menu
КОШНИЧКА

Алка Jan1599

Jan1599
Jan1599
-20 %
Jan1599
Jan1599
Алка Jan1599
Податоци за Алки
Боја на АлкиСребрена
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаЧЕЛИК
ПолМашки
Попуст на Алка 20%-Попуст
Алка Jan1599 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Сребрена, Материјал на Алка:ЧЕЛИК, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,790ден
1,432ден
2151 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336