Menu
КОШНИЧКА

Алка Елени Кристал Sna1600

Sna1600
Sna1600
Sna1600
Sna1600
Sna1600
-20 %
Sna1600
Sna1600
Sna1600
Sna1600
Sna1600
Алка Елени Кристал Sna1600
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Алка Елени Кристал Sna1600 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490ден
1,192ден
3061 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336