Menu
КОШНИЧКА

Машки Алки Daniel Klein

Алка Daniel Klein 2063-3 Алка Daniel Klein 2063-3
. -30 %
Brand: Daniel Klein Ltd Model: 2063-3
Алка Daniel Klein 2063-3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2490 Попуст на Алка:30%-Попуст, Боја на Алки:Розе голд.Црна, Материјал на Алка:ЧЕЛИК/КОЖА, Должина на Алка:18 + 5 = 23 мм, Пол:Машки Menss" Colection..
2,990den 2,093den
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)