Menu
КОШНИЧКА

ОГРЛИЦИ

Brand: CDF JEWELRY Model: s0031
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:50%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм - Накит..
4,490den 3,592den
Brand: CDF JEWELRY Model: s0021a
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:50%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм - Накит..
4,490den 3,590den
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)