Menu
КОШНИЧКА

Обетки Елени Кристал Sna1678

Sna1678
Sna1678
-20 %
Sna1678
Sna1678
Обетки Елени Кристал Sna1678
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Обетки Елени Кристал Sna1678 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
490ден
392ден
3076 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336