Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB1678 OB1678

OBETKI AB1678 OB1678
OBETKI AB1678 OB1678
-20 %
OBETKI AB1678 OB1678
OBETKI AB1678 OB1678
OBETKI AB1678 OB1678
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB1678 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1678 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
490den
392den
1004 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336