Menu
КОШНИЧКА

Манжетни Sna1683

Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
-20 %
Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
Манжетни Sna1683Манжетни за кошула
Манжетни Sna1683
Податоци за Манжетни
Боја на МанжетнаСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Материјал на МанжетнаРодиум/Челик
Попуст Манжетна Попуст -20%- Попуст -30%
Манжетни Sna1683---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Боја на Манжетна:Сребрена, Материјал на Манжетна:Родиум/Челик, Вид на камен:Swarovski Kristal, Попуст Манжетна:Попуст -20%-Попуст -30%

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590.00ден
1,272.00ден
Извести ме за попуст
2371 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336