Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1692

Sna1692
Sna1692
-20 %
Sna1692
Sna1692
Ланче Елени Кристал Sna1692
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1692 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590den
1,272den
3132 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336