Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1689

Sna1689
Sna1689
-20 %
Sna1689
Sna1689
Ланче Елени Кристал Sna1689
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1689 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
3132 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336