Menu
КОШНИЧКА

Комплет Елени Кристал Sna1588

Sna1588
Sna1588
Sna1588
Sna1588
-20 %
Sna1588
Sna1588
Sna1588
Sna1588
Комплет Елени Кристал Sna1588
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Комплет Елени Кристал Sna1588 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1588 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,490den
1,992den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336