Menu
КОШНИЧКА

Casio AE-1000W-4A

AE-1000W-4A
-25 % Нема на залиха
Casio AE-1000W-4A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Црвена
Боја на Кукиште Црвена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio AE-1000W-4A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1455 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црвена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црвена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,790den
2,093den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
4221 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336