Menu
КОШНИЧКА

ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj144

sj144
sj144
sj144
Нема на залиха
sj144
sj144
sj144
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj144
Податоци за Накит
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj144 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1009 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Материјал на накит:Родиум/челик NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690den
509 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271