Menu
КОШНИЧКА

ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143

ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143ПРИВРЗОК КЛУЧЕВИ
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143ПРИВРЗОК КЛУЧЕВИ
-20 %
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143ПРИВРЗОК КЛУЧЕВИ
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143ПРИВРЗОК КЛУЧЕВИ
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
Податоци за Накит
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690.00ден
1,352.00ден
Извести ме за попуст
2153 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336