Menu
КОШНИЧКА

ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143

ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
-20 %
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143
Податоци за Накит
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
ПРИВРЗОК КЛУЧ ПАНДА sj143 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1008 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690den
1,352den
1005 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336