Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag042

Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
-20 %
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag042ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag042
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Сребро 925
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag042 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Сребро 925

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
850.00ден
680.00ден
Извести ме за попуст
2124 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336