Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag040

ag040
ag040
ag040
ag040
ag040
-20 %
ag040
ag040
ag040
ag040
ag040
Прстен Елени Кристал ag040
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен Елени Кристал ag040 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 568 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Сребро 925 Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590den
1,272den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336