Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag037

Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
-20 %
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag037ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag037
Податоци за Накит
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag037 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2048 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336