Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag034

Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
-20 %
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag034ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag034
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Виолетова
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag034 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Виолетова, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2054 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336