Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag030

ag030
ag030
ag030
ag030
-20 %
ag030
ag030
ag030
ag030
Прстен Елени Кристал ag030
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен Елени Кристал ag030 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490den
1,192den
3123 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336