Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag029

Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
-20 %
Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag029ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag029
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Црна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag029 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490.00ден
1,192.00ден
Извести ме за попуст
2068 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336