Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag025

ag025
ag025
-20 %
ag025
ag025
Прстен Елени Кристал ag025
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛВиолетова
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен Елени Кристал ag025 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Виолетова, Материјал на накит:Сребро 925

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,690ден
1,352ден
3109 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336