Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag017

ag017
ag017
ag017
ag017
ag017
-20 %
ag017
ag017
ag017
ag017
ag017
Прстен Елени Кристал ag017
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛШампањ
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен Елени Кристал ag017 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Шампањ, Материјал на накит:Сребро 925

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590ден
1,272ден
3069 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336