Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag015


ag015
ag015
ag015
ag015
ag015
-20 % Нема на залиха
ag015
ag015
ag015
ag015
ag015
Прстен ag015
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛПраска
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
Прстен ag015 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 548 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Праска, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990.00den
1,592.00den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271