Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag008

Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
-20 %
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал  ag008ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag008
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Зелена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Сребро 925
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag008 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Зелена, Материјал на накит:Сребро 925

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990.00ден
1,592.00ден
Извести ме за попуст
2123 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336