Menu
КОШНИЧКА

Прстен Елени Кристал ag006

Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
-20 % Нема на залиха
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006ПРСТЕН
Прстен Елени Кристал ag006
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Прстен Елени Кристал ag006 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190.00ден
952.00ден
Извести ме за попуст
2159 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336