Menu
КОШНИЧКА

Прстен ag002

Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
-20 %
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен   ag002
Прстен ag002
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Прстен ag002 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 550 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990den
1,592den
1003 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336