Menu
КОШНИЧКА

Паричник Daniel Klein dkw.0805.01

dkw.0805.01
-20 %
Паричник Daniel Klein dkw.0805.01
Податоци за Новчаник
Боја на НовчаникЦрна
Матрејал на новчаникЕко Кожа
Попуст Новчаник 20%-Попуст
Паричник Daniel Klein dkw.0805.01 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- Матрејал на новчаник:Еко Кожа, Попуст Новчаник:20%-Попуст, Боја на Новчаник:Црна

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
790ден
632ден
30 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336