Menu
КОШНИЧКА

Паричник Daniel Klein DKW.0804.04


DKW.0804.04
-20 % Нема на залиха
Паричник Daniel Klein DKW.0804.04
Податоци за Новчаник
Боја на НовчаникКафена
Матрејал на новчаникЕко Кожа
Попуст Новчаник 20%-Попуст
Паричник Daniel Klein DKW.0804.04 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1263 Матрејал на новчаник:Еко Кожа, Попуст Новчаник:20%-Попуст, Боја на Новчаник:Кафена Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
793.00den
634.40den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271