Menu
КОШНИЧКА

Паричник Daniel Klein DKW.0802.01


DKW.0802.01
-20 % Нема на залиха
Паричник Daniel Klein DKW.0802.01
Податоци за Новчаник
Боја на НовчаникКафена
Матрејал на новчаникЕко Кожа
Попуст Новчаник 20%-Попуст
Паричник Daniel Klein DKW.0802.01 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1002 Матрејал на новчаник:Еко Кожа, Попуст Новчаник:20%-Попуст, Боја на Новчаник:Кафена Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
790.00den
632.00den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271