Menu
КОШНИЧКА

Alka MEN2998


MEN2998
-20 %
Alka MEN2998
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка22 Sm
Материјал на АлкаНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА
Попуст на Алка 20%-Попуст
Alka MEN2998 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2998 Попуст на Алка:20%-Попуст, Боја на Алки:Црна, Материјал на Алка:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА, Должина на Алка:22 Sm Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,790.00den
1,432.00den
106 прегледи
Ознаки: alka, ab2998 men2998

Локација Тц Буњаковец тел 078237271