Menu
КОШНИЧКА

Alka AB2994


AB2994
-20 % Нема на залиха
Alka AB2994
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Alka AB2994 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2994 Материјал на накит:НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, Должина на Алка:22 mm, Боја на Накит:Сребрена, Опис:Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,300.00den
1,040.00den
8 прегледи
Ознаки: alka, ab2994

Локација Тц Буњаковец тел 078237271