Menu
КОШНИЧКА

Обетки Елени Кристал Sna1675

Обетки Елени Кристал  Sna1675ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1675ОБЕТКИ
-20 %
Обетки Елени Кристал  Sna1675ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал  Sna1675ОБЕТКИ
Обетки Елени Кристал Sna1675
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Обетки Елени Кристал Sna1675 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
490.00ден
392.00ден
Извести ме за попуст
2069 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336