Menu
КОШНИЧКА

Обетки Елени Кристал Sna1624

Sna1624
Sna1624
Sna1624
Sna1624
-20 %
Sna1624
Sna1624
Sna1624
Sna1624
Обетки Елени Кристал Sna1624
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Обетки Елени Кристал Sna1624 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1624 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,190den
952den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336