Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1303D-7A

Casio  MTP-1303D-7ACasio
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1303D-7A
Податоци за часовник
Големина на Кукиште 10 мм
Гаранција 2 Години
Водоотпорност 5 bar
Casio MTP-1303D-7A - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Големина на Кукиште:10 мм, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,790.00ден
1,953.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2011 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336