Menu
КОШНИЧКА

OGRLICA AB1691


Sna1691
-20 %
OGRLICA AB1691
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛЦрна
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
OGRLICA AB1691 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1691 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црна, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,690.00den
1,352.00den
504 прегледи
Ознаки: ogrlica, ab1691

Локација Тц Буњаковец тел 078237271