Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1663

Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
-20 %
Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1663Ланче
Ланче Елени Кристал Sna1663
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Ланче Елени Кристал Sna1663 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,390.00ден
1,912.00ден
Извести ме за попуст
2059 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336