Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1663

Sna1663
Sna1663
Sna1663
-20 %
Sna1663
Sna1663
Sna1663
Ланче Елени Кристал Sna1663
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1663 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1663 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,390den
1,912den
0 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336