Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1659

Sna1659
Sna1659
Sna1659
-20 %
Sna1659
Sna1659
Sna1659
Ланче Елени Кристал Sna1659
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1659 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,590ден
1,272ден
3083 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336