Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1655

Sna1655
-20 %
Ланче Елени Кристал Sna1655
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Попуст Накит 20%-Попуст
lanche-eleni-kristal-sna1655-besplatna-isporaka-za-eden-den-na-domasna-adresa-orginalno-fabrichko-pakuva-e-vid-na-kamen-swarovski-kristal-popust-nakit-popust-20-bo-a-na-kristal-kristalna-dolzhina-na-lanche-45-5-50-mm

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990ден
1,592ден
12 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336