Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1649

Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
-20 %
Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
Ланче Елени Кристал  Sna1649Ланче
Ланче Елени Кристал Sna1649
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Бермуда Блу
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Ланче Елени Кристал Sna1649 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,690.00ден
2,152.00ден
Извести ме за попуст
2051 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336