Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1648

Sna1648
-20 %
Ланче Елени Кристал Sna1648
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ АБ ефект
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Ланче Елени Кристал Sna1648 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1648 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:АБ ефект, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,690den
2,152den
2 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336