Menu
КОШНИЧКА

Ланче Елени Кристал Sna1645

Ланче Елени Кристал  Sna1645Ланче
Нема на залиха
Ланче Елени Кристал Sna1645
Податоци за Накит
Должина на Ланче 45 + 5 = 50 мм
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Ланче Елени Кристал Sna1645 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Попуст Накит:Попуст -20%, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2073 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336