Menu
КОШНИЧКА

Комплет Елени Кристал Sna1584

Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
-20 %
Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
Комплет Елени Кристал Sna1584КОМПЛЕТИ
Комплет Елени Кристал Sna1584
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Комплет Елени Кристал Sna1584---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,990.00ден
1,592.00ден
Извести ме за попуст
2130 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336