Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn183

sn183
sn183
-20 %
sn183
sn183
Елени Кристал Обетки sn183
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sn183 -Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик - Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,490den
1,192den
3084 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336