Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn115

Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn115
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки sn115 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,390.00ден
1,112.00ден
Извести ме за попуст
2036 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336