Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn114

Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
-20 %
Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn114ОБЕТКИ
Елени Кристал Обетки sn114
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Розева
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит Попуст -20%
Елени Кристал Обетки sn114 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -20%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,390.00ден
1,112.00ден
Извести ме за попуст
2084 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336