Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn113

sn113
sn113
sn113
-20 %
sn113
sn113
sn113
Елени Кристал Обетки sn113
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Кристална
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sn113 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 501 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,390den
1,112den
3162 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336