Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB500 OB500

OBETKI AB500 OB500
OBETKI AB500 OB500
OBETKI AB500 OB500
-20 %
OBETKI AB500 OB500
OBETKI AB500 OB500
OBETKI AB500 OB500
OBETKI AB500 OB500
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Розева
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB500 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 500 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Розева, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890den
1,512den
1002 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336