Menu
КОШНИЧКА

OBETKI AB499 OB499

OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
-20 %
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
OBETKI AB499 OB499
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛ Аквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накит Родиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
OBETKI AB499 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 499 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик Накит

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890den
1,512den
1004 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336