Menu
КОШНИЧКА

Елени Кристал Обетки sn108

sn108
sn108
sn108
sn108
-20 %
sn108
sn108
sn108
sn108
Елени Кристал Обетки sn108
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛАквамарин
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/челик
Попуст Накит 20%-Попуст
Елени Кристал Обетки sn108 -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:20%-Попуст, БОЈА НА КРИСТАЛ:Аквамарин, Материјал на накит:Родиум/челик

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
1,890ден
1,512ден
3074 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336